• Chłodziarko-zamrażarka FY5069.6GDF Multidoor

Symbol: 1191956
3943.65
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 108 kg

Zamówienie telefoniczne: 608032136

Zostaw telefon

Chłodziarko-zamrażarka FY5069.6GDF Multidoor

UV Hygiene Technology
Nie lubisz zbyt często robić zakupów? Mamy dobrą wiadomość! Specjalne światło ultrafioletowe UV Hygiene Technology w połączeniu z katalizatorem, ogranicza ilość bakterii odpowiedzialnych za rozkład żywności. Światło UV jonizuje też powietrze w chłodziarce, redukując nieprzyjemne zapachy. Takie rozwiązania sprawiają, że produkty przechowywane w lodówce są dłużej świeże, a Ty możesz rzadziej robić zakupy. I marnować mniej żywności!

Total NoFrost

Lubisz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku. A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! Ale NoFrost to też większa higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a wygodnie oszczędzasz!

IceMaker
Goście na miejscu, drinki prawie przygotowane, a Tobie brakuje lodu? Masz go w zasięgu ręki! Wykorzystaj IceMaker wystarczy, że użyjesz pokrętła, a kostki lodu same wypadną z foremek do praktycznego pojemnika. Szybko i łatwo możesz przenieść go w dowolne miejsce, by móc wykorzystać kostki lodu w każdej chwili. Wygodnie? Jeszcze jak! A do tego czysto, bo prosta konstrukcja systemu ułatwia utrzymanie porządku w urządzeniu. Pełna gotowość na upalne dni!

Kompresor inwerterowy
Lodówka pracuje za głośno? I pewnie zużywa za dużo energii? Na pewno nie jest to lodówka Amica z Kompresorem inwerterowym! Jej specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenie pobiera o wiele mniej prądu, a poziom hałasu jest ograniczony do minimum. Ciszej, taniej, ekologiczniej!

SensorControl
Lubisz sprzęty, które są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe! Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z wyświetlaczem LED i czujnikami dotyku ułatwia precyzyjne sterowanie temperaturą. Łatwo możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji. Styl i ergonomia, idealne połączenie!

Funkcja Eco
Nie chcesz przepłacać za zużywaną energię? Wykorzystaj Funkcję Eco! Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C to optymalne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Oszczędzasz, a przy okazji troszczysz się o środowisko.

Informacje o produkcie
Etykieta energetyczna

Pobierz

Rodzaj Wolnostojąca
Budowa Multi Door
Pojemność zamrażarki 144 l
Pojemność chłodziarki 276 l
Rozmrażanie zamrażarki automatyczne
Rozmrażanie chłodziarki automatyczne
Zdolność zamrażania 8 kg/dobę
Przechowywanie bez zasilania 7 h
Technologia Total No Frost
Funkcje Szybkie zamrażanie
Kostkarka lodu
Alarm podwyższonej temperatury
Eco
Holiday
Otwarte drzwi
Sterowanie dotykowe
Wyświetlacz / Panel Tak
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 42 dB
Klasa energetyczna F
Klasa głośności D
Kolor czarny
Wysokość 181.5 cm
Szerokość 78.5 cm
Głębokość 68.5 cm
Kolor czarny
Rodzaj Wolnostojąca
Gwarancja 24 mies.
Budowa Multi Door
Sterowanie dotykowe
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Klasa energetyczna F
Pojemność zamrażarki 144 l
Pojemność chłodziarki 276 l
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.