• HP ProBook 450 G9 15.6/16GB/I5-1235U/SSD512GB/IRIS XE/WIN11Pro/Srebrno-czarny

Symbol: 6A164EA
4198.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 608032136

Zostaw telefon

image

 

image

Stworzony z myślą o hybrydowym stylu pracy

Udoskonalona, kompaktowa konstrukcja zapewniająca łatwą mobilność i narzędzia do współpracy, które poprawią wydajność zespołu.

Codzienna wydajność dla firm

Większa wydajność dzięki najnowszym procesorom1 i kartom graficznym2 firmy Intel®, długiemu czasowi pracy na akumulatorze oraz dyskom SSD.
image
image

Ochrona przez HP Wolf Security

Komputery HP Wolf Pro Security Edition łączą rozwiązanie HP Sure Click Pro z HP Sure Sense Pro dla zapewniania dokładniejszej ochrony niż w standardowych wersjach poprzez roczne lub trzyletnie licencje użytkownika ze wsparciem HP Support.3 Zapewnia to potężne, pojedyncze rozwiązanie, które nie wymaga środowiska zarządzanego przez zespół IT.

Szybka i wydajna łączność bezprzewodowa LAN

Mobilność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.4
image
image

Niech nic Cię nie zatrzyma

Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.5

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem

Oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition oferuje wstępnie skonfigurowane zabezpieczenia komputera klasy korporacyjnej dla małych i średnich firm.6

HP Sure Sense

Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a tradycyjne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają nowe rodzaje ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

Bezpiecznie przeglądaj strony internetowe

Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.7

Praca bez przerw

W pełni zintegrowane i zautomatyzowane funkcje oprogramowania układowego HP BIOSphere Gen6 pozwalają zwiększyć produktywność i ograniczyć przestoje. Automatyczne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń dodatkowo chronią Twoje komputery.8

Przyspiesz podstawowe zarządzanie IT

Zestaw HP Manageability Integration Kit przyspiesza tworzenie obrazów oraz ułatwia zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami przy użyciu programu Microsoft System Center Configuration Manager.9
image
image

Pomaga chronić naszą wspólną przyszłość

Od 2020 roku HP wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu w ponad 95% swoich nowych komputerów i monitorów.

Ochrona przez HP Wolf Security

To urządzenie jest wyposażone w wymuszane sprzętowo, odporne zabezpieczenie HP Wolf Security, które ochroni Cię przed cyberatakami.
image
image

Porty

  • 3 porty SuperSpeed USB-A o przepustowości 5 Gb/s (1 do ładowania, 1 zasilający)
  •  1 port SuperSpeed USB-C® o przepustowości 10 Gb/s (zasilanie przez USB, DisplayPort™ 2.1)
  •  1 gniazdo combo (słuchawki/mikrofon)
  •  1 gniazdo zasilacza AC
  •  1 port RJ-45
  •  1 port HDMI 2.1b

 

1 Technologia wielordzeniowa została opracowana tak, aby zwiększyć wydajność niektórych programów. Zastosowanie tej technologii może nie przynieść korzyści w przypadku niektórych klientów lub aplikacji. Wydajność i częstotliwość taktowania zależą od obciążenia aplikacji oraz konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Numeracja firmy Intel nie oznacza pomiaru częstotliwości zegara.

 

2 Opcje procesora i karty graficznej Intel należy skonfigurować przy zakupie.

 

3 Oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition (włączając w to rozwiązania HP Sure Click Pro i HP Sure Sense Pro) jest zainstalowane fabrycznie w wybranych SKU oraz, w zależności od zakupionego produktu HP, obejmuje płatną roczną lub trzyletnią licencję. Oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition jest licencjonowane na podstawie warunków licencji HP Wolf Security Software – Umowa licencyjna użytkownika końcowego (EULA) jest dostępna na stronie: https://support.hp.com/us-en/document/ish_3875769-3873014-16 i zmodyfikowana przez następujące zapisy: „7. Termin. O ile nie zostanie wcześniej rozwiązana, zgodnie z warunkami zapisanymi w tej umowie EULA, licencja na HP Wolf Pro Security Edition (HP Sure Sense Pro oraz HP Sure Click Pro) wchodzi w życie w momencie aktywacji i obowiązuje przez dwanaście (12) miesięcy lub trzydzieści sześć (36) miesięcy („Termin podstawowy”). Na koniec Terminu podstawowego użytkownik może (a) zakupić licencję na odnowienie oprogramowania HP Wolf Pro Security Edition ze strony HP.com, w punktach sprzedaży HP lub u partnera handlowego HP albo (b) w dalszym ciągu korzystać ze standardowych wersji rozwiązań HP Sure Click i HP Sure Sense bez dodatkowych kosztów i bez przyszłych aktualizacji oprogramowania oraz usług wsparcia HP”.

 

4 Wymaga punktu dostępu bezprzewodowego oraz usługi dostępu do internetu, które są sprzedawane osobno. Dostępność publicznych punktów dostępu bezprzewodowego jest ograniczona. Technologia Wi-Fi 6 jest zgodna ze starszymi konfiguracjami standardu 802.11. Specyfikacje standardu Wi-Fi 6 (802.11ax) mają charakter roboczy i nie są ostateczne. Jeśli specyfikacje ostateczne różnią się od specyfikacji roboczych, może to wpływać na zdolność łączenia się komputera z innymi urządzeniami w standardzie 802.11ax. Szybkość gigabitową połączenia Wi-Fi® można osiągnąć w technologii Wi-Fi 6 (802.11ax) przy przesyłaniu plików między dwoma urządzeniami podłączonymi do tego samego routera. Wymaga oddzielnego zakupu routera bezprzewodowego obsługującego kanały 160 MHz.

 

5 Nie wszystkie funkcje są dostępne we wszystkich wersjach systemu Windows. Pełny dostęp do wszystkich funkcji systemu Windows może wymagać uaktualnienia i/lub zakupu dodatkowego sprzętu, sterowników, oprogramowania albo systemu BIOS. System Windows jest automatycznie aktualizowany i włączany. Wymagane jest szybkie połączenie z Internetem i konto Microsoft. Aktualizacje mogą wymagać uiszczenia opłat za dostęp do Internetu, a w przyszłości mogą wiązać się ze spełnieniem dodatkowych wymogów. Patrz http://www.windows.com. System ma zainstalowaną fabrycznie wersję oprogramowania Windows 10 Pro z licencją i aplikacjami do odzyskiwania systemu dla oprogramowania Windows 11 Pro. Jednocześnie można korzystać tylko z jednej wersji oprogramowania Windows. Zmiana wersji oprogramowania wymaga odinstalowania jednej wersji w celu zainstalowania drugiej. Przed odinstalowaniem systemu operacyjnego i instalacją nowej wersji należy wykonać kopię zapasową wszystkich danych (plików, zdjęć itp.), aby zapobiec ich utracie.

 

6 Ten produkt obejmuje płatną licencję na jeden (1) rok na oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition, które zawiera rozwiązania HP Sure Click Pro i HP Sure Sense Pro. Oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition jest licencjonowane na podstawie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego HP (EULA), którą można znaleźć na stronie https://support.hp.com/us-en/document/ish_3875769-3873014-16 i która została zmodyfikowana o następujący zapis: „7. Termin. O ile nie zostanie wcześniej rozwiązana, zgodnie z warunkami zapisanymi w tej umowie EULA, licencja na HP Wolf Pro Security Edition (HP Sure Sense Pro oraz HP Sure Click Pro) wchodzi w życie w momencie aktywacji i obowiązuje przez dwanaście (12) miesięcy („Termin podstawowy”). Na koniec Terminu podstawowego użytkownik może (a) zakupić licencję na odnowienie oprogramowania HP Wolf Pro Security Edition ze strony HP.com, w punktach sprzedaży HP lub u partnera handlowego HP albo (b) w dalszym ciągu korzystać ze standardowych wersji rozwiązań HP Sure Click i HP Sure Sense bez dodatkowych kosztów i bez przyszłych aktualizacji oprogramowania oraz usług wsparcia HP”.

 

7 HP Sure Click obsługuje przeglądarki Microsoft® Internet Explorer oraz Chromium™. Obsługiwane załączniki obejmują pliki pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz pliki PDF w trybie tylko do odczytu, jeśli na komputerze zainstalowane jest oprogramowanie Microsoft Office lub Adobe Acrobat.

 

8 Rozwiązanie HP BIOSphere Gen6 wymaga systemu operacyjnego Windows 10 i jest dostępne w wybranych komputerach HP z serii Pro i Elite. Funkcje mogą się różnić w zależności od platformy i konfiguracji.

 

9 Zestaw HP Manageability Integration Kit można pobrać ze strony http://www.hp.com/go/clientmanagement.

 

© Copyright 2022 HP Development Company, L.P. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Jedyne gwarancje, jakich firma HP udziela na produkty i usługi, są określone w oświadczeniach gwarancyjnych dostarczanych wraz z tymi produktami i usługami. Żadne informacje przedstawione w niniejszym dokumencie nie powinny być interpretowane jako dodatkowa gwarancja. Firma HP nie ponosi odpowiedzialności za błędy techniczne lub redakcyjne oraz braki występujące w niniejszym dokumencie.

Intel, Core, Celeron, Pentium i Iris są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. NVIDIA i logo NVIDIA są znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Bluetooth jest znakiem towarowym swojego właściciela, używanym przez firmę HP Inc. na podstawie licencji. USB Typu C® i USB-C® są zastrzeżonymi znakami towarowymi USB Implementers Forum. SDXC jest zastrzeżonym znakiem towarowym SD-3C w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. ENERGY STAR jest zastrzeżonym znakiem towarowym amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

Kolor Srebrno-czarny
Rodzaj Notebook
Ekran dotykowy nie
Układ graficzny Intel Iris Xe Graphics
Seria 450
Rozdzielczość 1920 x 1080
Technologie SSD
Linia ProBook
Pozostałe parametry Wbudowana kamera internetowa
Gwarancja 1 rok
Wyposażenie Dokumentacja, Zasilacz + przewód
Rodzaj pamięci RAM DDR4
Modem nie
Szerokość (cm) 35.9
Wysokość (cm) 1.99
Waga (kg) 1.74
Pozostałe parametry ekranu Podświetlenie
Model procesora Intel Core i5-1235U
Taktowanie procesora (MHz) 900
Zabezpieczenia Hasło użytkownika
Łączność bezprzewodowa Bluetooth, Wi-Fi
Audio Wbudowane głośniki, Wbudowany mikrofon
Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro
Dołączone oprogramowanie Standardowe oprogramowanie
Konstrukcja Rozkładany
Przekątna ekranu (cal) 15.6
Certyfikaty i normy CE
Urządzenie wskazujące Touchpad
Dysk HDD nie
Dysk SSD 512 GB
Liczba rdzeni 10
Maksymalna ilość pamięci RAM 32 GB
Napędy nie
Klawiatura Klawiatura standardowa
Zainstalowana pamięć RAM 16 GB
Rodzaj portów USB 3x USB 3.0, 1x USB Typu C
Dostępne złącza 1x RJ-45, 1x HDMI, 1x Audio (Combo)
Ilość portów USB 4
Rodzaj powłoki matrycy Matowa
Typ matrycy IPS
Głębokość (cm) 23.4
Karta sieciowa 10/100/1000
Taktowanie procesora w trybie Turbo (MHz) 4400
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.