• Płyta gazowa Optimex 4+1 G20

Symbol: Optimex 4+1 G20
3534.26
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 2
Kurier 2
Dostępność Mało
Waga 17.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 608032136

Zostaw telefon

Do 50% oszczędności
Płyta gaz pod szkłem Optimex zużywa do 50% mnie gazu niż tradycyjna kuchenka. Gaz spalany jest katalitycznie w temperaturze 800 stopni. Palniki pracują cyklicznie wyłączają pobieranie gazu, gdy powierzchnia jest już odpowiednio nagrzana i uruchamiają wtedy, gdy jest to potrzebne . Każdy z modeli posiada też dodatkowe pole darmowe miejsce oznaczone paskami, które nagrzewa się podczas gotowania, nie pobierając przy tym gazu. To idealne rozwiązanie w przypadku, kiedy chcemy podgrzać potrawę.

Brak palników na płycie
Płyta gazowa Optimex to brak wystających rusztów, palników i kratek. Palniki ukryte pod ceramiką sprawiają, że utrzymanie płyty w czystości jest niezwykle łatwe. Gładka powierzchnia bez zakamarków, w których gromadzi się brud to gwarancja estetycznego wyglądu podczas codziennego użytkowania.

Nowoczesny design
Elegancki i prosty design płyty gazowej Optimex sprawia, że sprzęt marki Solgaz wkomponuje się niemal w każdy wystrój kuchni. Płytę charakteryzuje większa, jak w przypadku modelu GPC, powierzchnia ceramiki. Nowy wygląd zyskał również panel sterowania ze sliderem z 9-stopniowym poziomem mocy, dzięki któremu obsługa płyty jest jeszcze bardziej intuicyjna. Wygląd zmieniły również kratki wylotowe są bardziej minimalistyczne i estetyczne.

Bezpieczeństwo
Pod ceramiką ukryte zostały katalityczne palniki gazowe, które spalając gaz zamieniają otrzymane ciepło na promieniowanie podczerwone. Każdy palnik jest wyposażony w indywidualny system uruchamiania płomienia i kontroli procesu spalania gazu. Jeśli coś wykipi płyta automatycznie się wyłączy i da znać sygnałem dźwiękowym, że jest coś nie tak. Płyta gazowa Optimex posiada 2 razy więcej systemów bezpieczeństwa niż zwykłe kuchenki. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu wspierane jest przez elementy, które kontrolują cały czas proces spalania, ciśnienie gazu i jego jakość, a widoczne na wyświetlaczu komunikaty podpowiedzą m.in., że powierzchnia jest jeszcze gorąca lub skończył się gaz w butli.

Czystość
Osady na garnkach i meblach nie wchodzą w grę, dzięki spalaniu gazu w wysokiej temperaturze. Kratki wentylacyjne znajdujące się z tyłu płyty skutecznie odprowadzają opary. Spalanie katalityczne gwarantuje, że do Twojej kuchni trafi 10 razy mniej dwutlenku węgla niż ma to miejsce w tradycyjnych kuchenkach gazowych. Kratki nie stanowią również problemu w codziennej eksploatacji, ponieważ można je wyciągnąć i umyć w zmywarce.

Działa na każdy rodzaj gazu
Płyty Solgaz działają na każdy rodzaj gazu zarówno ten z butli, jak i sieci miejskiej. Wystarczy montaż odpowiednich dysz. Przy składaniu zamówienia należy określić wybrany rodzaj gazu, a my dopasujemy fabrycznie płytę OPTIMEX specjalnie dla Ciebie.

Gotowanie bez prądu
Poprawne działanie płyty Optimex wymaga również podłączenia jej do prądu dzięki czemu iskrownik automatycznie zapali gaz, a my sterujemy płytą za pomocą dotykowego panelu. Gdyby jednak w okolicy zabrakło prądu, nie musi to oznaczać końca gotowania. Rozwiązaniem jest zasilacz rezerwowy specjalna bateria, która pozwoli w pełni korzystać z płyty nawet przez 2 dni.

Informacje o produkcie
Budowa gazowa
Kolor czarny
Liczba palników / pól grzejnych 4
Informacje o płycie

Moc palników:

  • Palnik 1 Moc: 1700W
  • Palnik 2 Moc: 1700W
  • Palnik 3 Moc: 1000W
  • Palnik 4 Moc: 1000W
Sterowanie dotykowe
Funkcje Blokada bezpieczeństwa - blokada panelu sterowania
Wskaźnik ciepła resztkowego
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Ruszty Nie dotyczy
Wysokość 9 cm
Szerokość 58 cm
Głębokość 51.7 cm
Waga 16 kg
Video
Kolor czarny
Gwarancja 24 mies.
Budowa gazowa
Sterowanie dotykowe
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Liczba palników / pól grzejnych 4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.